O mnie

SALON 24H TO NAZWA- NIE JEST CZYNNY NON STOP

Informacja Fryzjer24H to nazwa powstała dzięki wielu klientką, które pomimo upływu czasu i zmiany miejsca zamieszkania wracają do Polski by odwiedzić rodzinne strony i chcą wykonać u mnie warkoczyki, lub przedłużanie włosów lub skorzystać z podstawowych usług fryzjerskich. Jak wiadomo zarówno warkoczyki jak i przedłużanie włosów to zabiegi czasochłonne, wymagające od 2-5godzin czasu dla jednej klientki. W okresie wakacji zdarzyło sie że tych klientek było kilka w jednym terminie wiec siedziałyśmy po całych nocach zaliczając maratony warkoczykowe lub farbowania nawet przez 24 godziny non stop. Stałe klientki wiedza że zaczynam prace bardzo często od 18, a kończę o 24 lub później. Są też dni że pracuje od 8 lub 9-14. Godzę w ten sposób życie rodzinne i zawodowe. Stąd też nazwa 24h związana często z siedzeniem po nocach i farbowaniem, warkoczykowaniem lub robieniem balejażu.

Zdjęcie Pani Sylwi

 

BARDZO PROSZĘ NOWE KLIENTKI I KLIENTÓW O WYROZUMIAŁOŚĆ SALON POWSTAŁ I ISTNIEJE DZIEKI STAŁEJ BAZIE KLIENTÓW, KTÓRA ZMIENIŁA MÓJ SYSTEM PRACY W GODZINACH WIECZORNYCH LUB NOCNYCH. NIE JEST DLA MNIE PROBLEMEM UMÓWIC SIE NA FARBOWANIE CZY BALEJAŻ O 22 I STAŁE KLIENTKI O TYM WIEDZĄ. NAZWA 24H TO EFEKT DŁUGICH LAT PRACY DZIĘKI KLIENTKĄ Z ZAGRANICY KTÓRE CIĄGLE WRACAJĄ. WCELU UMAWIANIA WIZYT PROSZĘ O TELEFONY MAX 21, JESLI NIE MOGĘ ODEBRAĆ TO ODDZWANIAM. NATOMIAST SALON NIE JEST OTWARTY 24H NON STOP- TO NIE SKLEP MONOPOLOWY. PISZĘ TO DLATEGO PONIEWAZ OSTATNIMI CZASY BARDZO NIEODPOWIEDZIALNI LUDZIE DZWONIA DO MNIE O GODZ. 24 ,1 LUB 2 W NOCY. JA ROZYMIEM ŻE DOPIERO WTEDY MAJA CZAS BY POBYĆ W SIECI ALE NIC ICH NIE USPRAWIEDLIWIA ŻEBY DZWONIĆ W TAK PÓŹNEJ PORZE.

STUDIO Fryzjer 24H oferuje Państwu pełen zakres usług fryzjerskich:
fachową poradę, regenerację,
strzyżenie, farbowanie, balejaż, oraz fryzury ślubne
i okazjonalne oraz NOWOŚĆ regeneracja włosów Zabieg Keratynowy, Keratynowe prostowanie włosów- INOAR, przedłużanie i zagęszczanie włosów, warkoczyki.